ISOLINE 3D TOP

11.03.2013 10:34

Najdete v našich automatech nápoj, který 24 hodin podporuje funkce těla v průběhu denních cyklů a zátěže. Tři různé   nápoje, tři různé příchutě a tři různé funkce.

Začít můžete ráno nápojem označeným jako „START“. Ten dodá tělu energii a povzbuzení. Rozpuštěný nápoj obsahuje extrakt ze zelené kávy, taurin a 10 základních vitaminů, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, pomáhají k normálnímu energetickému metabolismu, ochraně před oxidativním stresem a normální funkci imunitního systému.

V průběhu dne můžete pokračovat nápojem označeným jako „AKTIVITA“. Rozpuštěný nápoj obsahuje extrakt ze zeleného čaje a 10 základních vitaminů. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje antioxidanty polyfenoly, katechiny, EGCG, přírodní kofein. Harmonický koncept nápoje přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání při pracovních denních činnostech, napomáhá energetickému metabolismu, přispívá také k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a k normální funkci imunitního systému.

Pro REGENERACI je určená směs pod třetím pístem. Rozpuštěný nápoj obsahuje extrakt z plodů ovoce Acai, minerální látky a 10 vitaminů, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek, k ochraně před oxidativním stresem a k normální funkci imunitního systému. Acai (Euterpe Oleracea Mart) obsahuje antioxidanty, vitaminy, minerální látky a nenasycené mastné kyseliny.