O nás

Náš příběh

Firma Avej VENDING s.r.o. začala svou podnikatelskou činnost dne 1.8.1995 na základě daného zápisu do obchodního rejstříku dne 7.6.1995 oddíl C, číslo vložky 9111/10091/95.Historie společnosti je vzhledem k založení velice rozsáhlá, její vliv působnosti je v rámci třech regionů Ústeckého, Libereckého a Středočeského: Česká Lípa, Děčín, Mladá Boleslav, Žatec, Teplice, Ústí nad Labem, Litoměřice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Praha.

Zbudovala prodejní sklad na sídle společnosti v České Lípě, kde zajišťuje drobný prodej surovin a produktů pro další provozovatele nápojových automatů. Dále prodej drobného potravinářského zboží (čaj, káva, kakao, porcovaná smetana a další).


OTOMAR NĚMEČEK

Majitel - divize vedení podniku

Prioritou je pro nás osobnější vazba k zákazníkům. Náš profesionálně vyškolený personál je Vám vždy k dispozici, pokud potřebujete s čímkoliv poradit. Nabízíme výhradně kvalitní zboží za dostupné ceny. I toto je jeden z důvodů, proč se k nám zákazníci znovu a znovu rádi vracejí.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


 

PŘEMYSL HÁLA

Majitel - divize vedení servisu

Nevíte si rady a potřebujete pomoc. Nebojte se nás kontaktovat.

Máte-li problém s automatem, volejte a my přijedeme a opravíme. Naši speciálně školení technici Vám pomůžou a závadu odstraní.

Kontaktujte nás:

Bezplatná telefonní linka 24 hodin: 800 111 127